Kanapių žiedų arbata stikliniame puodelyje, Magu Space, kanapių žiedai, kaip paruošti kanapių arbatą, receptas

Kanapių žiedų arbatos paruošimas

Kanapių žiedų arbata Magu Space tai puikus pasirinkimas tiek dienos pradžiai – sustiprinti susikaupimą ir ramybės jausmą, sumažinti stresą, tiek dienos pabaigai – nurimti po intensyvios dienos, atpalaiduoti protą ir kūną, pagerinti saldų nakties miegą.

Pluoštinių kanapių augaluose ir daugiausiai jų žieduose esančiuose trichomuose randami natūralūs junginiai:

  • Kanabinoidai, įskaitant kanabidiolį, tai plačiausiai ištirtas kanabinoidas.
  • Terpenai, kurie suteikia augalui išskirtinį aromatą.
  • Flavonoidai, jie suteikia arbatai savitą skonį, spalvą, kvapą. 

Pateikiame Jums du būdus paruošti kanapių arbatą. Pirmuoju būdu paruošta kanapių arbata paruošiama gana greitai, ji bus švelni ir galėsite paruošti bet kur, kur yra karšo vandens. Tuo tarpu antruoju būdu paruošta arbata atskleis dar daugiau savo nuostabaus skonio, aromato ir žinoma gerųjų savybių. Išmėginkite abu būdus ir pasirinkite Jums geriausią.

Reikės:

  • 2-4 gr. kanapių žiedų arbatos
  • 300-500 ml vandens
  • 20-40 ml pieno, grietinėlės, ar kito Jūsų mėgstamo augalinio pieno

I paruošimo būdas. Žoleles užpilkite verdančiu vandeniu, uždengę palaikykite 3-5 min, kuo ilgiau laikysite, tuo labiau atsiskleis kanapių skonis ir gerosios jos savybės. Įpilkite į savo kanapių arbatos puodelį 20-40ml Jūsų mėgstamo pieno ir mėgaukitės kanapių arbatos švelnumu.

II paruošimo būdas. Žoleles įdėkite į puodą ir užpilkite vandeniu. Kai vanduo užvirs, virkite 10-15 min. Per šį virimo laiką išsiskirs geriausios kanapių savybės esančios kanapių žieduose. Virimo pabaigoje įpilkite 20-40ml Jūsų mėgstamo pieno. Perkoškite. Arbata paruošta mėgautis!

Magu Space kanapių žiedų arbata turi neįtikėtinai sodrų skonį!

Jei kanapių žiedų arbata smarkiai apkarto, įpilkite šiek tiek šilto vandens, o kito arbatos ruošimo metu naudokite mažiau kanapių, arba didesnį kiekį vandens. Kanapių žiedų arbatos sodrų skonį visada praturtina ir sušvelnina pienas, grietinėlė, ar kitas Jūsų mėgstamas augalinis pienas, kurio riebalai padeda organizmui pasisavinti visas geriausias arbatos savybes.

Magu Space arbatą galima pagardinti medumi, citrina ar kitu Jūsų mėgstamu prieskoniu.

Įsipatoginkite ir mėgaukitės nuostabia kanapių žiedų arbata!

Geriausias Magu Space kanapių arbatos savybes išsaugosite, jei laikysite originalioje, sandarioje pakuotėje, į kurią nepatenka saulės šviesa, taip pat vėsioje, sausoje vietoje. Taip užsitikrinsite arbatos geriausių savybių išsaugojimą.

Krepšelis
Scroll to Top