Kanapių žiedų arbatos paruošimas

Kanapių žiedų arbata

Magu Space kanapių žiedų arbata tai puikus pasirinkimas tiek dienos pradžiai – sustiprinti susikaupimą ir ramybės jausmą, sumažinti stresą, tiek dienos pabaigai – nurimti po intensyvios dienos, atpalaiduoti protą ir kūną, pagerinti saldų nakties miegą.

Pateikiame Jums du būdus paruošti kanapių arbatą. Pirmuoju būdu paruošta kanapių arbata paruošiama gana greitai, ji bus švelni ir galėsite paruošti bet kur, kur yra karšo vandens. Tuo tarpu antruoju būdu paruošta arbata atskleis dar daugiau savo nuostabaus skonio, aromato ir žinoma gerųjų savybių. Išmėginkite abu būdus ir pasirinkite Jums geriausią.

Reikės:

  • 2-4 gr. kanapių žiedų arbatos
  • 300-500 ml vandens
  • 20-40 ml pieno, grietinėlės, ar kito Jūsų mėgstamo augalinio pieno

I paruošimo būdas. Žoleles užpilkite verdančiu vandeniu, uždengę palaikykite 3-5 min, kuo ilgiau laikysite, tuo labiau atsiskleis kanapių skonis ir gerosios jos savybės. Įpilkite į savo kanapių arbatos puodelį 20-40ml Jūsų mėgstamo pieno ir mėgaukitės kanapių arbatos švelnumu.

II paruošimo būdas. Žoleles įdėkite į puodą ir užpilkite vandeniu. Kai vanduo užvirs, virkite 2-5 min. Virimo pabaigoje įpilkite 20-40ml Jūsų mėgstamo pieno. Perkoškite. Arbata paruošta mėgautis!

Magu Space kanapių žiedų arbata turi neįtikėtinai sodrų skonį!

Jei kanapių žiedų arbata smarkiai apkarto, įpilkite šiek tiek šilto vandens, o kito arbatos ruošimo metu naudokite mažiau kanapių, arba didesnį kiekį vandens. Kanapių žiedų arbatos sodrų skonį visada praturtina ir sušvelnina pienas, grietinėlė, ar kitas Jūsų mėgstamas augalinis pienas, kurio riebalai padeda organizmui pasisavinti visas geriausias arbatos savybes.

Magu Space arbatą galima pagardinti medumi, citrina ar kitu Jūsų mėgstamu prieskoniu.

Įsipatoginkite ir mėgaukitės nuostabia kanapių žiedų arbata!

Pirkinių krepšelis
Slinkti į viršų